Pievienojies Vebināram “Vienlīdzība, dažādība un iekļaušana muzejos ilgtspējīgas attīstības paradigmā un ārpus tās”!

18. maijā, Starptautiskajā Muzeju dienā, aicinām piedalīties vebinārā “Vienlīdzība, dažādība un iekļaušana muzejos ilgtspējības attīstības paradigmā un ārpus tās”. Tā ietvaros muzeju profesionāļi Dr. Višnjas Kisičas (Serbija) vadībā aicināti pārlūkot muzejos dominējošās prakses un eksperimentēt ar muzeoloģiskiem rīkiem, lai pievērstos plašākiem sociāliem, ekoloģiskiem, ekonomiskiem un kultūras jautājumiem.

Atgādinām, ka vēl ir iespēja pieteikties dalībai vebinārā “Vienlīdzība, dažādība un iekļaušana muzejos ilgtspējīgas attīstības paradigmā un ārpus tās”, kas notiks 18.maijā, Starptautiskajā Muzeju dienā. Pieteikties vebināram var ŠEIT.

Par to, ko varēs uzzināt vebinārā, aicinām noklausīties Latvijas Radio 1 raidījumā "Kultūras Rondo".

Detalizēta vebināra programma atrodama: ŠEIT