IzvēlneAizvērt

21.04

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina savā komandā Latvijas kuģniecības vēstures nodaļas vadītāju

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Latvijas kuģniecības vēstures nodaļas vadītāja amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

• vadīt un koordinēt kuģniecības vēstures nodaļas darbu;
  • nodrošināt nodaļas plānoto darbu izpildi un kvalitāti;
  • vadīt un veikt nodaļas atbildībā esošo krājuma kolekciju komplektēšanu, uzskaiti, saglabāšanu un izmantošanu;
  • veikt pētniecisko darbu un publiskot tā rezultātus;
  • veikt ekspozīciju un izstāžu zinātnisko plānu sagatavošanu;
  • izstrādāt finansējuma piesaistes projektus pētījumu un izstāžu un ekspozīciju publiskošanai, nodrošināt realizāciju;
  • nodrošināt un veikt muzeja darbinieku un tūrisma gidu sagatavošanu ekskursiju vadībai pa nodaļas atbildībā esošajām ekspozīcijām un izstādēm.

Prasības pretendentiem:

• maģistra grāds vēsturē;
  • zināšanas Latvijas kuģniecības vēsturē kontekstā ar Latvijas un vispārīgo vēsturi;
  • darba pieredze muzejā vai muzeja profilam atbilstošās zinātniskās iestādēs ne mazāka kā 3 gadi;
  • prasme veikt zinātniski pētniecisko darbu, pieredze kuģniecības pētniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • orientēšanās vēstures palīgzinātnēs un citās zinātnēs nodaļas kolekciju veidošanas un izpētes kontekstā;
  • vadības prasmes un spēja uzņemties atbildību;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • labas datorlietošanas prasmes;
  • labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, pozitīva attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

• Bruto mēnešalgu no 940 līdz 1150 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei) par pilnu darba slodzi.
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.
  • Darba vieta: Rīgā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

Iesniedzamie dokumenti:

• Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2022. gada 20. maijam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz Latvijas kuģniecības vēstures nodaļas vadītāja amatu”. Telefons informācijai: (+371) 67356702.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats - Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.