IzvēlneAizvērt

16.01

Rundāles pils muzejs aicina darbā ekskursiju organizatoru

Rundāles pils muzejs aicina darbā ekskursiju organizatoru (profesijas kods 333943). Viena amata vieta uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:

  • Pieņemt ekskursiju un pasākumu pieteikumus, reģistrēt un nodrošināt pieteikuma izpildi. Sniegt informāciju par visa veida muzeja sniegtajiem pakalpojumiem;
  • Pārzināt darbu ar Rundāles pils muzeja informatīvo sistēmu;
  • Veikt tūrisma firmu piegādāto tūristu grupu uzskaiti. Noformēt vaučerus, izsniegt ieejas biļetes;
  • Sadarboties ar tūrisma firmām – sniegt visa veida informāciju, risināt problēmas, sagatavot nepieciešamo informāciju tūrisma operatoru uzņemšanai informatīvajās vizītēs;
  • Veikt apmeklētāju uzskaiti, sagatavot statistikas atskaites;
  • Koordinēt sadarbību ar gidiem, suvenīru tirgotājiem, ēdinātājiem, citu pakalpojumu sniedzējiem muzeja teritorijā, nodrošināt to kontroli;
  • Organizēt apmeklētāju aptaujas par dažādiem ar muzeja darbību saistītiem jautājumiem;
  • Koordinēt dokumentu sagatavošanu, koordinēt/veikt pasākumu uzraudzību telpu nomas gadījumos.

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība ne zemāka par vidējo, priekšrocība tiks dota kandidātiem ar viesnīcu un tūrisma nozarē iegūtu izglītību;
  • Latviešu valodas prasmes, saskaņā ar Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis 1. pakāpe);
  • Krievu un angļu, vēlams arī vācu, valodas zināšanas mutiskai un rakstiskai saziņai ar apmeklētājiem;
  • Labas MS Office datorprasmes, īpaši MS Excel;
  • Pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem, spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Izcilas komunikācijas un pielāgošanās spējas;
  • Spēja analizēt situācijas un pieņemt profesionālus lēmumus, augsta atbildības sajūta, precizitāte, lojalitāte;
  • Spēja strādāt un koncentrēties saspringtās darba situācijās, ātri reaģēt un rast risinājumu.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu Latvijā un Eiropā atpazīstamā kultūras iestādē, kas piedāvā vidi izglītībai, attīstībai un atpūtai;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu.

Pretendentam jāiesniedz:

  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);
  • motivācijas vēstule.

Darba dienas: pēc grafika gan darbadienas, gan brīvdienas

Darba laiks: 10.00-18.00 (pasākuma gadījumā, iespējams, arī pēc darba laika)

Darba vieta: Rundāles pils muzejs

Darba alga: Mēnešalga sākot no 800 EUR bruto, samaksa tiek veikta pēc stundas tarifa likmes par nostrādātajām stundām.

Iesniedzamos dokumentus/informāciju līdz 2023. gada 20. janvārim nosūtīt uz e-pasta adresi: rundale@rundale.net ar norādi “Vakance – ekskursiju organizators”.

Papildu informācija saņemama sazinoties ar apmeklētāju apkalpošanas nodaļas vadītāju Ingu Ripu, tālr.: +371 29487045, e-pasts: inga.ripa@rundale.net

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta pirmās daļas f) apakšpunktu, RPM informē, ka ir personas datu pārzinis un personāla atlases procesa ietvaros pretendentu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu augstāk minētā konkursa norisi.