IzvēlneAizvērt

15.11

Rundāles pils muzejs aicina savam kolektīvam pievienoties izglītības programmu kuratoru (profesijas kods 2621 06). Viena amata vieta uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

• Izstrādāt, vadīt un attīstīt izglītības programmas dažādām mērķauditorijām;
  • Veidot izglītojošus materiālus bērnu un jauniešu auditorijai;
  • Organizēt un vadīt ekskursijas un nodarbības ekspozīcijās dažādām mērķauditorijām.

Prasības pretendentam:

• Augstākā izglītība mākslas pedagoģijā, muzejpedagoģijā, mākslā, mākslas un kultūras vēsturē vai saistītā jomā;
  • Vismaz divu svešvalodu zināšanas (viena no tām angļu valoda labā līmenī);
  • Atvērtība, fleksibilitāte, radošums un iniciatīva;
  • Labas komunikācijas prasmes, precizitāte un spēja strādāt komandā;
  • Teicamas datorlietošanas prasmes;
  • Iepriekšēja pieredze mākslas pedagoģijā un/vai muzejpedagoga darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

• interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu Latvijā un Eiropā atpazīstamā kultūras iestādē, kas piedāvā vidi izglītībai, attīstībai un atpūtai;
  • stabilu atalgojumu (no 900 EUR līdz 1100 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam) un sociālās garantijas;
  • draudzīgu un profesionālu darba kolektīvu;
  • veselības apdrošināšanu.

Pretendentam jāiesniedz:

• izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • CV (vēlams atbilstoši Europass CV standarta formai);
  • motivācijas vēstule.

Iesniedzamos dokumentus/informāciju līdz 25. novembrim nosūtīt uz e-pasta adresi: rundale@rundale.net ar norādi “Vakance – izglītības programmu kurators”.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta pirmās daļas f) apakšpunktu, RPM informē, ka ir personas datu pārzinis un personāla atlases procesa ietvaros pretendentu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu augstāk minētā konkursa norisi.

Foto: Aleksas Stan. Unsplash.com