IzvēlneAizvērt

01.07

Sākusies pieteikšanās studijām Latvijas Kultūras akadēmijā

No 1. līdz 9. jūlijam norisinās pieteikšanās bakalaura un maģistra līmeņa studijām Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA). Dokumentu iesniegšana studijām notiks uzņemšanas sistēmā uznemsana.lka.edu.lv, kurā būs iespējams autorizēties ar eID karti, kurā ir elektroniskais paraksts, vai ar elektronisko parakstu, vai ar e-paraksts mobile, vai izmantojot internetbanku. Elektroniskie pieteikumi studijām tiks pieņemti no 1.jūlija (ceturtdiena) plkst. 9.00 līdz 9.jūlijam (piektdiena) plkst. 24.00. Ja pieteikums apstiprināts elektroniski – klātienē apstiprināt pieteikumu nav jāierodas!

Reflektanti, kuri kādu iemeslu dēļ nevar iesniegt reflektanta pieteikumu attālināti, no 5.līdz 9.jūlijam no plkst. 10.00 līdz 17.00 varēs ierasties uzņemšanas punktā Rīgā, Ludzas ielā 24, lai aizpildītu elektronisko pieteikumu studijām.

Maģistra līmenī uzņemšana notiks arī programmā "Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija", kuras mērķis ir nodrošināt studējošos ar tādu zināšanu un kompetenču kopumu, kas sekmē izpratni par kultūras mantojuma dažādību un nozīmi mūsdienās, tā interpretācijas iespējām, tā potenciālu kā resursam, attīstot kritisku un radošu domāšanas veidu, lai kultūras mantojumu pārvaldītu, interpretētu un komunicētu visdažādākajos veidos.

Vairāk par programmu: LKA mājaslapa