IzvēlneAizvērt

13.01

Talsu novada muzejs izsludina atklātu konkursu uz vakanto galvenā speciālista izglītojošā darbā – komunikācijas un izglītības nodaļas vadītāja amatu (kods pēc Profesiju klasifikatora 2621 11)

Galvenie amata pienākumi:

• Vadīt komunikācijas un izglītības nodaļas ikdienas darbu;
  • Plānot un organizēt muzeja izglītojošo darbu;
  • Sagatavot un vadīt izglītojošas nodarbības;
  • Attīstīt izglītojošo programmu piedāvājumu skolām atbilstoši kompetenču izglītībai;
  • Nodrošināt sadarbību ar izglītības iestādēm un citām izglītības jomas institūcijām;
  • Organizēt un vadīt izglītojošus pasākumus.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība – vismaz bakalaura grāds vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība pedagoģijā vai vēsturē);
  • Labas valsts valodas un angļu valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas papildus valodu zināšanas);
  • Teicamas datorlietošanas prasmes (MS Office), grafiskā dizaina programmu izmantošanas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā;
  • Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Radošums un augsta atbildības sajūta;
  • Vēlama darba pieredze muzeja pedagoģijā vai skolā un izpratne par kompetenču izglītību.

Piedāvājam:

• Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Atalgojumu sākot ar 1030 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Interesantu darba vidi;
  • Iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt valsts un pašvaldību muzejus.

Iesniedzamie dokumenti:

• Dzīves apraksts (CV);
  • Motivācijas vēstule;
  • Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Darba vieta:

Talsi, Kārļa Mīlenbaha iela 19, LV-3201

Pieteikums jāiesniedz vai jāiesūta līdz 2022. gada 21. janvāra plkst. 17.00. Pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Pieteikumu ar visiem iesniedzamajiem dokumentiem var sūtīt pa pastu adresātam: Talsu novada muzejs, Kārļa Mīlenbaha ielā 19, Talsos, LV-3201, vai iesūtīt e-pastā ar norādi “Konkursam GALVENĀ SPECIĀLISTA IZGLĪTOJOŠĀ DARBĀ – KOMUNIKĀCIJAS UN IZGLĪTĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJA amatam”: novadamuzejs@talsi.lv.

Nosūtot savu CV un pieteikuma vēstuli, Jūs piekrītat, ka Talsu novada muzejs veic Jūsu personas datu apstrādi. Šajā gadījumā personas datu apstrādes nolūks ir veikt atbilstošu darbinieku atlasi un izvērtēšanu darba tiesisko attiecību nodibināšanai Latvijas likumdošanā noteiktajā kārtībā. Ja ar Jums netiks noslēgtas darba tiesiskās attiecības, Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiks izdzēsta trīs mēnešu laikā pēc vakances aizpildīšanas, ja vien Jūs nebūsiet norādījis, ka Jūsu iesūtītos dokumentus Talsu novada muzejs var saglabāt , lai sazinātos ar Jums par iespējamiem darba piedāvājumiem nākotnē.

Uzmanību! Konkursa komisija līdz 24. janvārim sazināsies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz darba interviju.