IzvēlneAizvērt

27.03

Tukuma muzejs aicina darbā muzejpedagogu

Amata nosaukums: Muzejpedagogs

Darba samaksa: 765.00 EUR pirms nodokļu nomaksas

Slodze: Pilna slodze

Galvenie amata pienākumi:

  • Izstrādāt un īstenot muzeja izglītojošo pakalpojumu projektus dažādām muzeja apmeklētāju mērķa grupām;
  • Īstenot sadarbību ar muzeja mērķauditoriju pārstāvjiem;
  • Piedalīties muzeja ekspozīciju un izstāžu veidošanā.

Prasības:

  • Augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs vai pedagoģijā;
  • Izcilas komunikācijas prasmes, labas publiskās uzstāšanās prasmes;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Prasme lietot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
  • Prasme strādāt komandā, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Pieredze muzeja darbā, pedagoģiskā darba un izglītība pedagoģijā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Labus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Pieteikums/Motivācijas vēstule;
  • Pretendenta dzīves apraksts (CV).

Dokumenti iesniedzami Tukuma muzeja, Harmonijas ielā 7, Tukumā, lietvedībā vai elektroniski uz e-pasta adresi: administracija@tukumamuzejs.lv līdz 2021. gada 11. aprīlim. Tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 20247001 vai e-pastu: pr@tukumamuzejs.lv

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, Tukuma muzejs informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Tukuma muzejs, kontaktinformācija Harmonijas iela 7, Tukums, LV-3101.