IzvēlneAizvērt

22.09

Ziedoņa muzejs aicina darbā krājuma glabātāju uz nenoteiktu laiku

PILNAS SLODZES DARBA PIENĀKUMI:

  • Plānot un organizēt krājuma darbu;
  • Veidot muzeja krājumu un pētniecisko arhīvu (krājuma papildināšana, priekšmetu uzskaite, sistematizēšana un krājuma darba dokumentācijas uzturēšana atbilstoši LR MK noteikumiem Nr.956 “Noteikumi par Nacionālo muzeju krājumu”);
  • Muzeja priekšmetu izpēte, satura analīze, aprakstu veidošana;
  • Muzeja priekšmetu uzglabāšanas apstākļu kontrole un nodrošināšana;
  • Muzeja krājuma priekšmetu digitalizācija;
  • Darbs ar muzeja digitālo datu bāzi, tās veidošana, informācijas ievade un aktualizēšana;
  • Datu ievade, datu aktualizēšana un to pieejamības nodrošināšana Nacionālā muzeju krājuma kopkataloga informācijas sistēmā.

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība, par priekšrozību tiks uzskatīta filologa, vēsturnieka vai arhivāra izglītība;
  • Izpratne par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un/vai iepriekšēja darba pieredze atmiņas institūcijā;
  • Spēja brīvi orientēties mūsdienu tehnoloģiju lietošanā, teicamas datorprasmes (Microsoft 365, īpaši MS Access un Excel);
  • Prasme iegūt un analizēt darbam nepieciešamo informāciju;
  • B kategorijas auto vadītāja apliecība;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta zināšanas un interese par Imantu Ziedoni, literatūru, 20.gs. otrās puses politisko un kultūras vēsturi.

VĒLAMĀS PERSONĪBAS IEZĪMES:

  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • Attīstīta loģiskā domāšana un spēja iedziļināties;
  • Spēja organizēt savu laiku un darboties patstāvīgi, plānojot darba pienākumu izpildi;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, esot vienam no komandas;
  • Spēja uzņemties atbildību par uzticētajām materiālajām vērtībām;
  • Vēlme mācīties, attīstīties, pozitīva attieksme pret darbu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu 800.00 EUR mēnesī (neto);
  • Elastīgu darba laiku birojā Rīgas centrā;
  • Bezmaksas autostāvvietu;
  • Atsaucīgus un profesionālus kolēģus pašizaugsmei un kvalitatīvam komandas darbam;
  • Veselības apdrošināšanu līdz ar pārbaudes laika beigām.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam elektroniski sūtīt uz info@ziedonamuzejs.lv līdz 7. oktobrim. Ar kandidātiem, kuri tiks izraudzīti nākamajai kārtai, sazināsimies individuāli. Personu dati tiks izmantoti tikai konkursa laikā un konkursa mērķim.