IzvēlneAizvērt

20.06

Ziedoņa muzejs aicina darbā pilnas slodzes attīstības projektu vadītāju uz noteiktu laiku

PIENĀKUMI

  • Muzeja biznesa plāna un muzeja Murjāņu sezonas piedāvājuma izstrāde;
  • Darbs ar esošās un potenciālās auditorijas piesaisti, veicinot informācijas izplatīšanu par muzeja radītajiem pakalpojumiem;
  • vietēja un starptautiska mēroga projektu rakstīšana un realizēšana;
  • Atbalstītāju un sadarbības partneru piesaiste;
  • Jaunu pakalpojumu un piedāvājuma izstrāde bērnu auditorijai;
  • Līdzdarbošanās muzeja pētniecības un komunikācijas projektu realizācijā.

PRASĪBAS:

  • Augstākā izglītība
  • Iepriekšēja pieredze dažādu projektu rakstīšanā, vadībā un realizēšanā
  • Teicamas datorprasmes (Microsoft 365)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

VĒLAMĀS PERSONĪBAS IEZĪMES:

  • Augsti attīstīta spēja veidot laika plānus un organizēt finanšu plūsmu, darbības soļu strukturēšana projektu kvalitatīvai realizēšanai. Prasme vadīt projektā iesaistītas personas;
  • Labas latviešu valodas prasmes, spēja formulēt domu;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • Vēlme mācīties un attīstīties.

PIEDĀVĀJAM:

  • Alga 800 EUR/mēnesī (neto);
  • Fleksiblu darba laiku;
  • Radošu ikdienas atmosfēru;
  • Uz profesionālo un personības attīstību vērstu kolektīvu;
  • Darbs birojā Rīgas centrā;
  • Bezmaksas autostāvvietu;
  • Birojā pieejama virtuve pusdienu pagatavošanai;
  • Veselības apdrošināšanu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi info@ziedonamuzejs.lv līdz 4. jūlijam. Ar kandidātiem, kuri tiks izraudzīti nākamajai kārtai, sazināsimies individuāli.