IzvēlneAizvērt

08.01

Ziedoņa muzejs aicina darbā pilnas slodzes biroja vadītāju uz nenoteiktu laiku

PIENĀKUMI

  • Biroja darba organizēšana un strukturizēšana
  • Darbs ar dokumentiem (dokumentu, e-dokumentu, atskaišu, līgumu veidošana, arhivēšana, kārtošana, uzskaite, protokolēšana)
  • Palīdzība projektu vadītājiem ar aktuālajiem projektiem

PRASĪBAS

  • Augstākā izglītība (pabeigta vai studiju procesā)
  • Iepriekšēja pieredze līdzīgā darbības sfērā
  • Ļoti labas datorprasmes (Microsoft 365)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

VĒLAMĀS PERSONĪBAS IEZĪMES

  • Attīstīta loģiskā domāšana, prasme iedziļināties un organizēt
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes
  • Vēlme mācīties un attīstīties

PIEDĀVĀJAM

  • Alga 600 EUR/mēnesī (neto)
  • Fleksiblu darba laiku
  • Radošu ikdienas atmosfēru
  • Uz profesionālo un personības attīstību vērstu kolektīvu
  • Darbs birojā Rīgas centrā
  • Bezmaksas autostāvvietu
  • Birojā pieejama virtuve pusdienu pagatavošanai
  • Veselības apdrošināšanu

CV un īsu motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz info@ziedonamuzejs.lv līdz 24. janvārim.

Ar kandidātiem, kuri tiks izraudzīti nākamajai kārtai, sazināsimies individuāli.