IzvēlneAizvērt

16.04

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina darbā izglītības programmu kuratoru

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (turpmāk - LNMM) ir lielākā profesionālās mākslas krātuve valstī, kas ieņem nozīmīgu vietu kultūras vērtību uzkrāšanā, saglabāšanā, popularizēšanā Latvijā un ārvalstīs. Muzejs regulāri organizē mākslas izstādes, izglītojošas aktivitātes un kultūras pasākumus. LNMM zīmola stratēģijas galvenās vērtības ir atvērtība un pieejamība, kā arī kopīgas pieredzes veidošana ar muzeja apmeklētājiem.

Aicinām darbā izglītības programmu kuratoru, kura darba pienākumi ietvers:

  • Izglītojošā piedāvājuma izveidi un attīstību dažādām auditorijām muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā un aktuālajās izstādēs;
  • Izstāžu izglītības un starpdisciplināru izglītības projektu vadību;
  • Ekskursiju vadīšanu;
  • Finansējuma piesaisti.

Prasības:

  • Augstākā izglītība; izglītība mākslas zinātnē vai kultūras vēsturē tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Vēlama pieredze projektu vadībā;
  • Labas prasmes darbā ar tekstu sastādīšanu;
  • Spēja strādāt individuāli un komandā;
  • Radoša un inovatīva pieeja izglītojošajam darbam;
  • Stratēģiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā vai projektos;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas;
  • Padziļināta interese par mākslu, kultūru un sabiedriskajām aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

Piedāvājam:

  • Darbu Rīgas centrā vienā no Latvijā nozīmīgākajām kultūras iestādēm;
  • Profesionālu un uz izaugsmi vērstu komandu;
  • Iespēju gūt padziļinātas zināšanas un izpratni par kultūras institūciju darbu un profesionāli pilnveidoties;
  • Iespēju bez maksas apmeklēt Latvijas muzejus un pasākumus LNMM struktūrā esošajos muzejos;
  • Atalgojumu līdz 1134 EUR bruto (atkarīgu no profesionālās kvalifikācijas un darba pieredzes);
  • Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem sešiem mēnešiem.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 2024. gada 30. aprīlim uz e-pastu: laura.dravniece@lnmm.lv.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka, divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā termiņa beigām, sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, LNMM informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir LNMM, kontaktinformācija: Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010