IzvēlneAizvērt


Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju organizēja “Līdzdalības darbnīcu” ciklu, kurā divu nedēļu garumā četrpadsmit Latvijā ievērojamu mākslinieku vadībā bija iespēja iepazīt dažādas mākslas tehnikas un to pielietojumu aktīvismā, kā arī praktizēt kopīgu piketēšanu pie muzejam blakus esošās Krievijas vēstniecības. “Līdzdalības darbnīcas” uzturēja dzīvu diskusiju un protestu pie Krievijas vēstniecības, neļaujot notiekošajam karam grimt ikdienas rūpju aizmirstībā.

Darbnīcas funkcionēja kā telpa politiski iesaistītai kopīgai nodarbei, veicinot sabiedrības vienotību un kritisku diskusiju par notiekošo, kā arī terapeitisku attīrīšanos caur radošu un jēgpilnu darbību. Tādējādi veicināta miera un taisnīguma IAM sasniegšana.

 

Norises laiks: 2022. gada 7.-13. marts

 

Šobrīd interesentiem pieejama radošā darbnīca LĪDZDALĪBAS SKOLA, kas ir īpaša instrukciju darbnīca, ko vada pieredzējuši Latvijas Laikmetīgās mākslas centra mākslas vēstneši jeb mediatori. Jauna formāta radošajā darbnīcā bērni un jaunieši radīs savu mākslas darbu – protestu. Darbnīcu izstrādājusi režisore Krista Burāne, māksliniece Ieva Kauliņa sadarbībā ar LLMC mākslas vēstnešiem.