Pašvaldības muzejs

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Bezmaksas autostāvvieta
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejams gids vai aplikācija
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem

Kuldīgas novada muzejs aicina doties aizraujošā ceļojumā lielākajā atvērtā krājuma ekspozīcijā Latvijā. Ekspozīcijā iespējams apskatīt vairāk nekā 2800 priekšmetu oriģinālu. Šie priekšmeti bijuši liecinieki notikumiem Kuldīgā un Kurzemē kopš akmens laikmeta līdz pat mūsdienām. Turklāt šeit var iepazīt majestātisko Latvijas Bankas Kuldīgas nodaļas ēku un izzināt banku un naudas noslēpumaino pasauli.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena Slēgts
Trešdiena Slēgts
Ceturtdiena Slēgts
Piektdiena 10.00–18.00
Sestdiena 10.00–18.00
Svētdiena 10.00–18.00

Gidu vadītām ekskursijām var pieteikties arī pārējās nedēļas dienās.

Ieejas maksa

Pieaugušajiem 4.00 EUR

Skolēniem un studentiem 2.00 EUR

Ģimenes biļete 10.00 EUR

Kombinētā ieejas biļete 6.00 EUR

Kombinētā ieejas biļete skolēniem un studentiem 3.00 EUR

Bezmaksas ieeja

Bērniem līdz 7 gadiem, novada izglītības iestāžu audzēkņiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti, ģimenēm ar Goda ģimenes karti un bāreņiem (uzrādot apliecību) netiek piemērota ieejas maksa.

Ekspozīcijā “Ceļojums muzeja krājumā” var ļauties ne vien izziņai, bet arī kultūras mantojuma raisīto sajūtu baudīšanai, kā arī gremdēties atmiņās, ieraugot pazīstamus priekšmetus, kas nu jau ir iegājuši vēsturē. Beidzoties ceļojumam laikā, ekspozīcijas apmeklētājs atgriežas 21. gadsimtā, lai, izmantojot gūto pieredzi, paraudzītos uz pasauli mazliet citām acīm.

Ceļojums muzeja krājumā. Kuldīgas novada muzeja ekspozīcija

Pašvaldības muzejs

Akreditēts