Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401, Latvija

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piemērots personām ar kustību traucējumiem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Āra aktivitātes
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Pieejama kafejnīca vai restorāns
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Telpu noma

Liepājas 17.–19.gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” Kungu ielā 24, aicina piedzīvot vēstures klātesamības sajūtu, atmosfēru, garšu un smaržu.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena Slēgts
Trešdiena 10:00 - 18:00
Ceturtdiena 10:00 - 18:00
Piektdiena 10:00 - 18:00
Sestdiena 10:00 - 18:00
Svētdiena 10:00 - 18:00

Periodā jūnijs–augusts muzejs atvērts no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ieva Dzintare, Liepājas muzeja filiāles “Liepājas 17. - 19. gs. interjera muzejs. Hoijeres kundzes viesu nams” vadītāja

E: ieva.dzintare@liepaja.lv

T: +371 29570855

Ieejas maksa

Pieaugušais 3.00 EUR
Ģimene 5.00 EUR

Iegādājies muzeja biļeti ar Mobilly!

Bezmaksas ieeja

• bērniem līdz 7 gadu vecumam

Pēc vairāku apjomīgajiem restaurācijas un ekspozīcijas iekārtošanas darbiem vēsturiskā ēka ir atvērta liepājniekiem un pilsētas viesiem, kalpojot kā Liepājas vēstures izzināšanas avots un nozīmīgs tūrisma objekts. Liepājas interjera muzeja “Hoijeres kundzes viesu nama” pirmajā stāvā atjaunots unikālais 17. gadsimta beigu plānojums, izceļot un akcentējot 17. gs. beigu un 18. gs. pirmās puses vērtības un interjera priekšmetus. Uzkāpjot otrajā stāvā apmeklētājs ieiet 19. gadsimta 2. pusē izbūvētajās istabās, kur iekārtots notāra Kristofa Vilhelma Stendera radinieku ģimenes dzīvoklis. Līdztekus muzejam un vēsturiskajiem interjeriem ēkā darbojas arī “Hoijeres krogs” un “Stenderu konditoreja”.

Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”

Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401, Latvija

Pašvaldības muzejs