IzvēlneAizvērt


Pulka iela 8, Rīga, LV-1007, Latvija

Valsts muzejs

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi


Rakstniecības un mūzikas muzeja misija ir iedvesmot nacionālā rakstniecības un mūzikas mantojuma laikmetīgai izpratnei un veicināt priekšstatu par muzeju kā telpu jaunai pieredzei un nozīmīgām sarunām.

Vairāk

RMM izstāžu zāles un lasītavas darba laiks

 

Pirmdiena 10:00 – 16:30
Otrdiena 10:00 – 16:30
Trešdiena 10:00 – 16:30
Ceturtdiena 10:00 – 16:30
Piektdiena Slēgts
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts

 

RMM lasītavas apmeklējums ir iespējams tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot +371 67356261 vai rakstot e-pastā lasitava@rmm.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

 Ieejas maksa

RMM publiskās telpas apmeklējums ir bez maksas.

Iegādājies muzeja biļeti ar Mobilly!

Plānots, ka Rakstniecības un mūzikas muzejs durvis apmeklētājiem jaunajā ekspozīcijas mājā, Mārstaļu ielā 6, vērs vaļā 2022. gadā. Tā kļūs par mājvietu iedvesmojošam un personiski pieredzamam stāstam par latviešu nācijas literātu un mūziķu radošā ceļa savdabību, iedvesmu, šaubām, spēku un atzinību. Muzeja krājuma aizsākums saistās jau ar Rīgas latviešu biedrības sākto dokumentārā mantojuma vākšanu un kopš 1925. gada, kad darbu pie rakstniecības un mūzikas liecību sistemātiskas vākšanas sāka skolotājs Jānis Greste, RMM krājums izaudzis par nacionālas nozīmes latviešu rakstniecības, teātra un mūzikas vēstures mantojuma kopojumu. Pamatnozares papildina mākslas un citu nozaru kultūrvēsturiski nozīmīgi priekšmeti, kas saistīti ar minētajām trīs pamatnozarēm.

 

Rakstniecības un mūzikas muzejs


Pulka iela 8, Rīga, LV-1007, Latvija

Valsts muzejs

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi


Izvēlies muzeju!

Tēmas:

Serviss un pakalpojumi:

Atbalstītāji