Sporta 2 kvartāls, Rīga, LV-1013

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Āra aktivitātes
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu

Ziedoņa muzeja kultūrvieta Sporta 2 kvartālā Rīgā simbolizē muzeja moto: “Ziedoņa muzejs ir ceļš”.

Ikviens jebkurā laikā var apmeklēt brīvdabas kultūrvietu Sporta 2 kvartāla pagalmā kā arī iekštelpās pēc iepriekšējas rezervācijas piedzīvot fonda “Viegli” iniciatīvas izglītībā “Ziedoņa klase” muzejpedagoģiskās programmas skolēniem.

Vairāk

“Ziedoņa klases nodarbības” pēc iepriekšējas pieteikšanās: 8.00–17.00.

Muzeja kultūrvieta kvartāla pagalmā pieejama 24/7.

Ieejas maksa

Kultūrvieta pieejama bez maksas.

“Ziedoņa klases” nodarbības: 5.00–7.00 EUR skolēniem. Skolotājiem dalība bez maksas.

Uzzini vairāk šeit: mājaslapa.

Ziedoņa muzeja kultūrvieta piedāvā interaktīvas un laikmetīgas izstādes, kas caur šodienas vērtību prizmu aplūko Imanta Ziedoņa personību un viņa atstāto kultūras mantojumu.

“Ziedoņa klases” visas aktuālās nodarbības iekļautas programmā “Latvijas skolas soma”.

Ziedoņa muzeja kultūrvieta Rīgā Sporta 2 kvartālā un “Ziedoņa klase”

Sporta 2 kvartāls, Rīga, LV-1013

Privāts muzejs