MUZEJU FORUMS 2023: Šodienas izaicinājumi rītdienas muzejam

2023. gada 14. decembrī Latvijas Kara muzejā (Smilšu iela 20, Rīga) notiks ikgadējais Latvijas Muzeju forums. Nozares lielākā foruma mērķis ir veicināt jaunu zināšanu apguvi, pieredzes apmaiņu un muzeju profesionāļu tālākizglītību.

Šī gada pasākums veltīts muzeju sociālekonomiskajai ietekmei, kur kopā ar speciālistiem no Somijas un Igaunijas meklēsim atbildes uz jautājumiem – kā mēs, muzeji, varam noteikt savu ietekmi sabiedrībā un kā šo ietekmi palielināt? Kādus jaunākos pētījumus, pieejas mēs varam izmantot mūsu ikdienas darbā un darbā ar sabiedrību, lai mēs kā institūcijas augtu un attīstītos?

Foruma  ietvaros paredzētas divas paneļdiskusijas – “Muzeju sociālekonomiskā ietekme. Muzejs sabiedrībai – sabiedrība muzejam” un “Quo vadis, Latvijas muzeju nozare? Šodienas izaicinājumi rītdienas muzejam”. Savus ziņojumus pieteikuši 11 dažādu nozaru profesionāļi un tie aptver plašu tematisko loku. Aicinām iepazīties ar programmu šeit.

Dalība muzeju forumā ir bezmaksas, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija šeit.

Pasākums notiks klātienē un tiešraide nav paredzēta. Darba valoda – latviešu, angļu (tiks nodrošināts tulkojums).

Organizē Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar Latvijas Kara muzeju, atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.