Vebinārs: Kas ir ilgtspēja muzejos?

2020. gada 10. novembrī plkst.11.00 notiks vebinārs Kas ir ilgtspēja muzejos?. Tajā Henrijs Makgī (Henry McGhie) sniegs vispārēju ieskatu ilgtspējīgas attīstības idejā, ar to saistītajos dokumentos un pamatos nepieciešamību muzejiem iesaistīties ilgtspējīgas attīstības mērķu (IAM) sasniegšanā, pievēršoties sekojošiem jautājumiem: ilgtspējas idejas evolūcija; mūsu pasaule šodien; “Dienaskārtības 2030” mērķi; IAM un cilvēktiesības; muzeji, neitralitāte un objektivitāte.

No 2020. gada novembra līdz 2021. gada maijam Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar britu muzeju speciālistu, rokasgrāmatas “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi” autoru Henriju Makgī rīkos septiņu vebināru ciklu “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi”.

Vebināros tiks atklāts, kā muzeji savā ikdienas darbā, veicot ikdienas pienākumus un radot jaunus pakalpojumus un produktus, var atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu – pievēršoties ne vien vides jautājumiem, bet arī muzeju augstajam potenciālam sniegt ieguldījumu planētas iedzīvotāju izglītotībā un labklājībā. Vebināru programmu veidos Henrija Makgī priekšlasījums (40 min) un diskusija ar auditoriju (20 min). Iepriekš reģistrējoties, būs iespēja piedalīties gan atsevišķos vebināros, gan apmeklēt visu ciklu. Nākamo vebināru tēmas un reģistrēšanās uz tiem tiks izsludināta atsevišķi.

Vebināra darba valoda:  angļu

Reģistrācija un papildu informācija:

Dalība – bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits – 100.  Iespēju piedalīties iegūs tie, kuri pirmie reģistrēsies.

Reģistrēšanās iespējama līdz 1. novembra plkst. 23:59 ŠEIT

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds.