IzvēlneAizvērt

11.10

Nākamos 3 mēnešus Latvijas muzeju pakalpojumi iekštelpās varēs notikt tikai drošajā – “zaļajā” vidē

Lai visā sabiedrībā ierobežotu cilvēku fizisko kontaktu skaitu un izvairītos no liekas pulcēšanās, no 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Līdz ar to visiem jābūt ar derīgu Covid-19 sertifikātu, jāvalkā pareizi uzliktas sejas maskas, kā arī jāparedz 15 m2 no telpas platības vienai personai.

Informācija par pasākumu organizēšanas nosacījumiem pieejama LR Kultūras ministrijas mājaslapā šeit.

Būtiskākā informācija par drošības pasākumiem Latvijā pieejama Valsts kancelejas informatīvajā mājaslapā šeit.

Latvijas Muzeju biedrība kopā ar dizaineri Tatjanu Raičiņecu ir papildinājusi un piedāvā lejupielādei jaunāko #TiekamiesTagad vizuālo zīmju kopumu trīs valodās:

Esi laipns.pdf

Esi laipns - A4.pdf