RĪTDIENAS MUZEJS: Jēgpilna stratēģija mainīgos laikos

Liels paldies par interesi, esam sasnieguši maksimālo apmeklētāju skaitu un pieteikšanās pasākumam ir noslēgusies.

2024. gada 25. novembrī plkst. 11.00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā (Rīgā, Uzvaras bulvārī 2A) notiks seminārs "RĪTDIENAS MUZEJS: Jēgpilna stratēģija mainīgos laikos".

Seminārā Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) direktore Inese Vaivare sniegs vērtīgus ieskatus no Latvijas un starptautiskās prakses par to, kā veidot organizāciju attīstības stratēģijas mainīgajā un sarežģītajā pasaulē. Šobrīd, kad globālie procesi ietekmē kultūras sektoru, sabiedrības vajadzības un intereses transformējas, muzejiem ir jāpielāgojas un jāatrod jaunas iespējas savu misiju īstenošanai un organizāciju ilgtspējai. Seminārā tiks aplūkoti jautājumi, kas saistīti ar aktuālajiem ārējās vides izaicinājumiem un to ietekmi, organizāciju darbību pielāgošanu nenoteiktības apstākļiem, jaunu partnerību attīstību, kā arī organizāciju noturības stiprināšanu jēgpilnai un efektīvai darbībai.

Semināra darba valoda: latviešu
Dalības maksa: 5 EUR kafijas pauzei
Dalībnieku skaits ir ierobežots (40 cilvēki), pieteikumi tiek pieņemti rindas kārtībā. Viena muzeja ietvaros var tikt noteikts pārstāvju skaita ierobežojums.

Reģistrācijas anketa pieejama šeit.

Semināru ciklu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.