IzvēlneAizvērt

23.11

Talsu novada muzejs izsludina atklātu konkursu uz vakanto krājuma glabātāja amatu

Talsu novada pašvaldība (Reģ. Nr. 90009113532), Talsu novada muzejs izsludina atklātu konkursu uz vakanto KRĀJUMA GLABĀTĀJA amatu (Kods pēc Profesiju klasifikatora - 2621 03)

Galvenie amata pienākumi:

• Muzeja  krājuma komplektēšana, priekšmetu uzskaite, saglabāšana;
  • Datu ievadīšana Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogā;
  • Pētnieciskais darbs;
  • Izstāžu veidošana;
  • Ekskursiju vadīšana muzejā;
  • Krājuma nodaļas apmeklētāju konsultēšana.

Prasības pretendentiem:

• Augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība saistīta ar muzeju nozari);
  • Labas valsts valodas zināšanas (par priekšrocību tiks uzskatītas vācu un krievu valodas zināšanas);
  • Vēlama darba pieredze saistībā ar muzeju nozari;
  • Labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā;
  • Spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

• Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Bruto mēnešalgu 695 EUR;
  • Interesantu darba vidi;
  • Iespēju brīvajā laikā bez maksas apmeklēt valsts un pašvaldību muzejus.

Iesniedzamie dokumenti:

• Dzīves apraksts (CV);
  • Motivācijas vēstule;
  • Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikšanās termiņš – līdz 2021. gada 10. decembrim plkst. 15.00. Pieteikumu ar visiem iesniedzamajiem dokumentiem var sūtīt pa pastu adresātam: Talsu novada muzejs, Kārļa Mīlenbaha ielā 19, Talsos, LV-3201, vai iesūtīt e-pastā ar norādi “Konkursam – krājuma glabātājs”: novadamuzejs@talsi.lv.

Uzmanību! Konkursa komisija līdz 17. decembrim sazināsies ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz darba interviju.