Valsts muzejs

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Darba laiks pēc plkst.18:00
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Telpa bērna pārtīšanai un pabarošanai
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Telpu noma
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Apmeklējuma rezervācija

Muzejs iepazīstina sabiedrību ar aktuālākajām dizaina un dekoratīvās mākslas tendencēm Latvijā un pasaulē un rosina diskusiju par jomas attīstību.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 11:00 - 17:00
Trešdiena 11:00 - 19:00
Ceturtdiena 11:00 - 17:00
Piektdiena 11:00 - 19:00
Sestdiena 11:00 - 17:00
Svētdiena 11:00 - 17:00

Ieejas maksa

Informācija par Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja ieejas biļešu cenām pieejama šeit.

Iegādājies muzeja biļeti ar Mobilly!

Bezmaksas ieeja

Informācija par bezmaksas ieeju pieejama šeit.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (DMDM) apmeklētājiem atvērts kopš 1989. gada. Tā kolekcijas veidošana aizsākta jau 20.gs. 20. gados. DMDM pastāvīgā ekspozīcija ir stāsts par dekoratīvās mākslas un dizaina attīstības ceļiem Latvijā laika posmā no 19.gs. beigām līdz mūsdienām.

Dizaina kolekcijas izveide aizsākta 2005. gadā, kad Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejs tika pārdēvēts par Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju.

DMDM izvietots bijušajā Svētā Jura baznīcā, kas tika celta 1204. gadā un ir senākā saglabājusies mūra ēka Rīgā. 1980. gadu vidū Polijas senatnes pieminekļu restaurācijas firma uzsāka rekonstrukcijas darbus muzeja vajadzībām, kurus pabeidza 1988. gadā.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Valsts muzejs

Akreditēts