IzvēlneAizvērt


Privāts muzejs

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi


Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs vēl top! To paredzēts veidot kā uz apmeklētāju orientētu jaunā tipa muzeju, kas prezentē sevi ne tikai kā zināšanu krātuvi, bet arī kā zināšanu ģeneratoru, un kura apmeklētājs ir nevis pasīvs patērētājs, bet muzeja darbības aktīvs līdzdalībnieks.

Vairāk
Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja vīzija ir kļūt par apmeklētāko laikmetīgās mākslas muzeju Baltijas valstīs, kā arī par starpreģionālas nozīmes kultūras un mākslas centru, kura veidotās izstādes tiek regulāri iekļautas arī citu valstu muzeju programmās, pateicoties unikālajai kolekcijai par mākslas un vizuālās kultūras procesiem Latvijā un Baltijas jūras reģionā no 1960-itajiem gadiem un papildu spējot piesaistīt krājumu aizdevumus no privātiem kolekcionāriem.

 

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja misija ir, atraktīvi izmantojot mākslas un vizuālās kultūras daudzveidīgās mijiedarbības formas un to klātbūtni mūsdienu cilvēka ikdienā, veidot laikmetīgās mākslas muzeju kā sabiedrībā iemīļotu tikšanās vietu – iedvesmai un jaunām zināšanām, pašrefleksijai un pieredzes apmaiņai. Muzeja mērķis ir uzturēt muzejā mājvietas un piederības sajūtu, ko veido atvērtība dažādajam, radošais gars un laikmetīgās mākslas rosināts domātprieks. Par piemērotāko fokusu muzeja radošajā darbībā izraudzīts mērķis atspoguļot laikmetīgās mākslas un vizuālās kultūras mijiedarbības procesus Latvijā un plašāk – Baltijas jūras reģionā.

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs


Privāts muzejs

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi


Izvēlies muzeju!

Tēmas:

Serviss un pakalpojumi:

Atbalstītāji