IzvēlneAizvērt

Akreditēts

Muzeju biedrības saimē

Serviss un pakalpojumi

• Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums ģimenēm ar bērniem
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Telpu noma
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Darba laiks pēc plkst.18:00
  • Material-icon/24/dark Copy 6 Created with Sketch. Piedāvājums skolēniem

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs ir divām spilgtām Latvijas mākslas vēstures personībām, klasiskā modernisma pārstāvjiem veltīts muzejs, kas iekārtots abu mākslinieku memoriālajā dzīvoklī.

Vairāk

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 11:00 - 19:00
Trešdiena 11:00 - 18:00
Ceturtdiena 11:00 - 18:00
Piektdiena 11:00 - 18:00
Sestdiena 11:00 - 18:00
Svētdiena   Slēgts

Ieejas maksa

Pieaugušais 2.00 EUR
Skolēns 0.50 EUR
Students 1.00 EUR

Visas cenas un atlaides skatīt muzeja mājas lapā.

Bezmaksas ieeja

Informācija par bezmaksas ieeju pieejama šeit: Bezmaksas ieeja

Muzeja kolekciju veido apmēram 4000 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas mākslas darbi, tai skaitā gleznas, apgleznoti porcelāna priekšmeti, tušas zīmējumi, akvareļi, trauku, kostīmu un skatuves noformējumu meti, kā arī memoriālās mēbeles, sadzīves priekšmeti un arhīva materiāli – fotogrāfijas, vēstules, apbalvojumi, izstāžu katalogi un citi dokumenti.

Ekspozīcija veidota kā inscenēts mākslinieku mājokļa iekārtojums, kurā var iepazīties ar Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas dzīvi caur trim aspektiem: radošo darbību, sabiedrisko dzīvi un ģimeni.

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs savas telpas cenšas veidot kā vietu, kur pulcējas dažādi kultūras procesos ieinteresēti cilvēki. Tāpēc regulāri tiek organizēti dažādi pasākumi, kas aptver vizuālo un lietišķo mākslu, teātri, kino, mākslas zinātni, televīziju, mūziku un citas kultūras jomas, ar kurām bija saistīti abi mākslinieki un viņu ģimenes locekļi.

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Elizabetes iela 57a - 26, Rīga