IzvēlneAizvērt

13.09

RĪTDIENAS MUZEJS: Muzejs un apmeklētājs

UZMANĪBU! Ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits un pieteikšanās 13. septembra pasākumam ir noslēgusies! Pateicamies visiem par atsaucību! Ja vēlaties, lai Jūs informējam, ja atbrīvojas vieta pasākumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu katrina.kukoja@gmail.com.

 

Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju 2021. gada septembrī un oktobrī aicina uz profesionālās pilnveides programmu “Rītdienas muzejs”, kura šogad fokusēsies uz starpnozaru mijiedarbību. 

Rītdienas muzeja pirmajā pasākumā “Muzejs un apmeklētājs” kopā ar kultūras menedžmenta speciālisti Agnesi Hermani meklēsim veidus kā muzeja piedāvājumu veidot noteiktām mērķgrupām. Publiskās runas meistares Zanes Daudziņas vadībā apgūsim paņēmienus kā ar balss, žestu un mīmikas palīdzību prasmīgāk nodot savu vēstījumu muzeja apmeklētājam, savukārt ar skatuves kustības pedagoģi Ritu Lūriņu palūkosimies no pilnīgi cita skatupunkta uz apmeklētāja kustību pieredzi muzejā. 

 

Norises laiks: 13. septembris, plkst. 10.00-17.15

Norises vieta: Rakstniecības un mūzikas muzeja pasākumu telpa “Tintnīca”, Pulka iela 8, Rīga

Lektori: Agnese Hermane, Zane Daudziņa, Rita Lūriņa

Reģistrācija: šeit 

Dalības maksa: 3 EUR kafijas pauzei, 5 EUR kopīgajām pusdienām (pēc izvēles)

Dalībnieku skaits: 25

Dalībniekiem ir nepieciešams derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Sertifikāti un personu apliecinoši dokumenti tiks pārbaudīti pie reģistrācijas. 

 

Programmas norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.