IzvēlneAizvērt

11.10

RĪTDIENAS MUZEJS: Teksts muzejā

UZMANĪBU! Ir sasniegts maksimālais dalībnieku skaits un pieteikšanās 11. oktobra pasākumam ir noslēgusies! Pateicamies visiem par atsaucību! Ja vēlaties, lai Jūs informējam, ja atbrīvojas vieta pasākumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu katrina.kukoja@gmail.com.

Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju 2021. gada septembrī un oktobrī aicina uz profesionālās pilnveides programmu “Rītdienas muzejs”, kura šogad fokusēsies uz starpnozaru mijiedarbību. 

 

Noslēdzošajā Rītdienas muzeja pasākumā tuvplānā palūkosimies uz dažādiem tekstu veidiem muzejā. Kā literārs teksts var bagātināt muzeja izstādi? Kopā ar rakstnieci Lauru Vinogradovu meistardarbnīcā mēģināsim iejusties un atklāt muzeja priekšmetu stāstus, pielietojot dažādus radošās rakstīšanas paņēmienus.  Izdevniecības “Latvijas mediji” vadītāja Evija Veide pastāstīs par grāmatas tapšanas ceļu no idejas līdz realizācijai. Savukārt LKA profesors un Eduarda Smiļģa muzeja vadītājs Jānis Siliņš dalīsies savā pieredzē pasākumu, ekskursiju, muzejpedeagoģisko programmu scenāriju gatavošanā.

 

Norises laiks: 11. oktobris, plkst. 10.00-17.15

Norises vieta: Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs, Eduarda Smiļģa iela 37, Rīga

Lektori: Laura Vinogradova, Evija Veide, Jānis Siliņš

Reģistrācija: šeit

Dalības maksa: 3.00 EUR kafijas pauzei

Dalībnieku skaits: 25

 

Programmas norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.