Aicinām skatīt semināra VKKF projektu iesniedzējiem (Latvijas skolas soma) ierakstu

Semināra ieraksts pieejams šeit.

2023. gada 12. janvārī, plkst. 10.00 aicinām potenciālos projektu iesniedzējus no Latvijas muzejiem pievienoties informatīvam semināram.

Tiešsaistes sarunā piedalīsies:

• Una Sedleniece, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība, VKKF Kultūras mantojuma nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja;
  • Aija Tūna, programmas “Latvijas skolas soma” vadītāja;
  • Agrita Ozola, Tukuma muzejs, mērķprogrammas “Programmas LATVIJAS SKOLAS SOMA satura radīšana” eksperte 2023. gadā;
  • Līga Ribicka, Valsts kultūrkapitāla fonda projektu kuratore, mērķprogrammas “Programmas LATVIJAS SKOLAS SOMA satura radīšana” kuratore.

Atgādinām, ka līdz ar Valsts kultūrkapitāla fonda 1. konkursu ir izsludināta arī mērķprogramma “Programmas LATVIJAS SKOLAS SOMA satura radīšana”.  Tā kā konkurss izsludināts gada sākumā, dalība pieejama arī valsts muzejiem. Nolikums un papildu informācija pieejama šeit.

Saite uz Zoom platformu pieejama šeit.