IzvēlneAizvērt

22.04

Latvijas Okupācijas muzejs aicina darbā attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāju

Latvijas Okupācijas muzejs ir privāts muzejs, kuru pārvalda sabiedriskā labuma organizācija – Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. Šis ir laiks, kad esam ceļā uz rekonstruēto muzeja ēku Latviešu strēlnieku laukumā 1 un ar nepacietību gaidām jaunās ekspozīcijas atvēršanu. Šis ir laiks, kad aicinām darbā Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Vadīt Attīstības un komunikācijas nodaļas darbu.
  • Plānot un organizēt ziedojumu piesaistīšanas kampaņas un ziedotāju godināšanas pasākumus.
  • Plānot un organizēt Muzeja komunikācijas un mārketinga aktivitātes.
  • Pieteikt, vadīt līdzekļu piesaistīšanas un sabiedrisko attiecību projektus.
  • Analizēt ziedojumu plūsmu un sniegt priekšlikumus par ziedojumu piesaistīšanas kampaņām.
  • Nodaļas kompetences ietvaros piedalīties pasākumu un norišu plānošanā un organizēšanā.

Prasības kandidātam(-ei)

  • Augstākā izglītība, vēlams humanitārajās, sociālajās vai vadības zinātnēs.
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas.
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru un visām ofisa programmām.
  • Pieredzējuša sociālo tīklu lietotāja prasmes.
  • Darbam nepieciešamās prasmes.
  • Komunikabilitāte un līderība: spēja profesionāli un pārliecinoši prezentēt Muzeja vēstījumu, iedvesmojot citus iesaistīties Muzeja atbalsta pasākumos un projektos.
  • Pašmotivācija un produktivitāte: kandidātam(-ei) jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanai, jo īpaši jaunu iniciatīvu īstenošanā, kas saistītas ar līdzekļu piesaisti Muzejam. Kandidātam(-ei) jābūt ar augstu pašorganizēšanās spēju un vēlmi, attīstot sevi, panākt Muzeja kopējo mērķu īstenošanu.
  • Ass prāts un radošums: darbs domāts radošiem, aktīviem, kritiski domājošiem cilvēkiem, kuri ģenerē un izvērtē jaunas idejas, kā interesantāk, daudzpusīgāk, 21. gadsimta iespējām atbilstošāk pasniegt Muzeja stāstu. Personība ar līdera kvalitātēm, mūsuprāt, ir viens no pamatnosacījumiem, lai piesaistītu Muzeja atbalstītājus.
  • Izturība un neatlaidība: Attīstītības un komunikācijas nodaļas vadītāja iezīme ir prasme nepadoties, saskaroties ar grūtībām, kas rodas piedāvājot un īstenojot gan ambiciozus projektus, gan veicot nodaļas vadītāja amata ikdienas pienākumus.

Mēs novērtēsim:

  • Pieredzi līdzīgā amatā.
  • Dalību projektos, pieredzi projektu vadībā.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā,
  • Darba algu pārbaudes laikā pirms nodokļu 1700 eiro (bruto),
  • Amatam nepieciešamās apmācības, kolēģu atbalstu,
  • Veselības apdrošināšanu,
  • Darba vietu Rīgas centrā.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 2021. gada 21. maijam sūtīt elektroniski iveta.medina@omf.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz sarunu ar konkursa komisiju. Tālrunis uzziņām +371 67212715.