IzvēlneAizvērt

09.04

Latvijas Okupācijas muzejs aicina darbā Komunikācijas speciālistu darbam ar līdzekļu piesaisti

Attīstāmies un meklējam papildinājumu mūsu komunikācijas komandai – aicinām darbā Komunikācijas speciālistu darbam ar līdzekļu piesaisti.

Darba pienākumi

  • Latvijas Okupācijas muzeja ziedojumu piesaistes stratēģijas izstrāde un realizācija.
  • Ziedošanas kampaņu organizēšana;
  • Komunikācijas uzturēšana ar esošajiem un potenciālajiem ziedotājiem;
  • Ziedojumu plūsmas monitorings un analīze;
  • Finansējuma piesaistes projektu izstrāde;
  • Priekšlikumu sagatavošana par iespējamām ziedošanas vai finansēšanas projektu aktivitātēm;
  • Dalība Muzeja aktivitāšu plānošanā un organizēšanā.

Prasības kandidātam(-ei)

  • Pieredze komunikācijas jomā un projektu vadībā;
  • Augstākā izglītība, vēlams humanitārajās, sociālajās vai vadības zinātnēs;
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru un standarta ofisa programmām, vēlamas iemaņas dizaina programmās.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • Darba algu pārbaudes laikā pirms nodokļu nomaksas 1380 eiro (bruto);
  • Pilna laika darbu;
  • Amatam nepieciešamās apmācības, kolēģu atbalstu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • Darba vietu Vecrīgā.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 2024. gada 1. maijam sūtīt elektroniski uz e-pastu pr@okupacijasmuzejs.lv ar norādi “Komunikācijas speciālista konkursam”.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Tālrunis uzziņām +37167229244 (I-V, 10.00-16.00).