IzvēlneAizvērt

05.05

Vebinārs: 6 soļu rīcības plāns muzejiem darbam ar IAM

 

No 2020. gada novembra līdz 2021. gada maijam Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar britu muzeju speciālistu, rokasgrāmatas “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi” autoru Henriju Makgī rīko septiņu vebināru ciklu “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi”.

Vebināros tiek atklāts, kā muzeji savā ikdienas darbā, veicot ikdienas pienākumus un radot jaunus pakalpojumus un produktus, var atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu – pievēršoties ne vien vides jautājumiem, bet arī muzeju augstajam potenciālam sniegt ieguldījumu planētas iedzīvotāju izglītotībā un labklājībā. Vebināru programmu veidos Henrija Makgī priekšlasījums (40 min) un diskusija ar auditoriju (20 min).

Ciklā “Muzeji un Ilgtspējīgas attīstības mērķi” sešu vebināru gaitā kopā ar Henriju Makgī esam atklājuši, kā ilgtspēja un Ilgtspējīgas attīstības mērķi (IAM) ir saistīti ar dažādām muzeju darbības jomām. Septītajā, noslēdzošajā, vebinārā uzzināsim, kā izmantot IAM un apakšmērķus, lai identificētu konkrētus muzeju izaicinājumus, lai plānotu to risināšanu, kā arī lai izvērtētu un komunicētu savus sasniegumus.

 

Aicinām veltīt laiku un līdz ar reģistrēšanos atbildēt arī uz aptaujas jautājumiem. Lektors Henrijs Makgī vebināra laikā piedāvās plānošanas un risinājumu pieejas dalībnieku pieteiktiem problēmjautājumiem.  

 

Reģistrācija: šeit

Vebināra darba valoda: angļu

Dalība: bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Visu vebināru programma un ieraksti: šeit 

 

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds