IzvēlneAizvērt

06.04

Vebinārs: Muzeju vadība un partnerības IAM atbalstam

 

No 2020. gada novembra līdz 2021. gada maijam Latvijas Muzeju biedrība sadarbībā ar britu muzeju speciālistu, rokasgrāmatas “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi” autoru Henriju Makgī rīko septiņu vebināru ciklu “Muzeji un ilgtspējīgas attīstības mērķi”.

Vebināros tiek atklāts, kā muzeji savā ikdienas darbā, veicot ikdienas pienākumus un radot jaunus pakalpojumus un produktus, var atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu – pievēršoties ne vien vides jautājumiem, bet arī muzeju augstajam potenciālam sniegt ieguldījumu planētas iedzīvotāju izglītotībā un labklājībā. Vebināru programmu veidos Henrija Makgī priekšlasījums (40 min) un diskusija ar auditoriju (20 min).

Muzeji nereti rada ievērojamu oglekļa pēdas nospiedumu, atstāj daudz atkritumu un citu negatīvu ietekmi. Tiem var nebūt izveidojusies kontakts ar partneriem, kuri varētu gūt labumu no sadarbības ar muzejiem. Šajā vebinārā atklāsim, kā muzeji var izmantot Ilgtspējīgas attīstības mērķus, lai plānotu un uzlabotu savus iekšējos vadības procesus un veidotu sadarbību ar ārējiem partneriem, stājoties pretī ilgtspējīgas attīstības izaicinājumiem.

 

Reģistrācija: šeit

Vebināra darba valoda: angļu

Dalība: bez maksas. Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Visu vebināru programma un ieraksti: šeit 

 

Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds